ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Dołącz do nas na MeWe.com
Połącz się z Grazingsheep.com na platformie społecznościowej MeWe.

Interesujące Cytatay
Interesujące cytaty, które otwierają ludziom oczy.

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011


 ARCHIWUM GŁÓWNEJ STRONY 2017

Archiwum krótkich artykułów i zajawek pojawiających się na naszej głównej stronie.

Prezydent Donald Trump

polski icon Grazingsheep.com 2017.01

Powiew świeżego powietrza nad bagnami Waszyngtonu

Donald Trump, Czterdziesty Piąty Prezydent USA Zaprzysiężony

Prezydent-elekt obiecał, że osuszy bagna rządu. Odchodzący prezydent Obama zostawił kraj w opłakanym stanie. Żeby wymienić tylko kilka problemów i nie być gołosłownym:

  • Wprowadził przymusowy system ubezpieczeń zdrowotnych; dziwoląg wymyślony przez wielkie firmy ubezpieczeniowe, gdzie ktoś płaci kary za nie posiadanie ubezpieczenia.
  • Niemalże podwoił zadłużenie kraju, dodając 9,334,590,089,060.56 dolarów do istniejącego, wynoszącego 10,626,877,048,913.08 dolarów w momencie objęcia swojej prezydentury. Bez precedensu.
  • Uwikłał kraj w siedem wojen. Trudno powiedzieć na jakiej podstawie obecnie przyznaje się pokojowe nagrody Nobla! Nie bardzo wiadomo, za co ją dostał.
  • Wysłał żołnierzy na powyższe wojny i związał im ręce, nie pozwalając im naprawdę zwalczyć organizacji terrorystycznych ani ich zaplecza.

To tylko kilka punktów z długiej listy.

Jeżeli Donald Trump dotrzyma słowa choćby w 10%, to nie tylko USA, ale cały świat odczuje pozytywne efekty tej nowej sytuacji - doprawdy, powiew świeżego powietrza dla wszystkich ludzi, którzy cenią sobie wartości rodzinne, wolność jednostki i pokój.