ARTYKUŁY   polski icon                         HOME :: LINKS                         english icon   ARTICLES

Inne Zasoby

Interesujące Cytatay

Archiwum Głownej Strony
2017, 2015, 2014, 2011"Sponsorzy"

Studio PlanArt
Mapy, Poligrafia, Web Design w Krakowie
www.planart.com.pl
 


Nasze uaktualnienia RSS

Grazingsheep.com RSS Feed

Thu, 02 Nov 2017 15:10:00 PST
4 Listopada 2017 ma być początkiem komunistycznej rewolucji w USA...
Tue, 18 Oct 2017 23:10:00 PST
Oszałamiające nowe technologie leczenia tkanki...
Tue, 10 Oct 2017 23:30:00 PST
Jedzmy mocno przetworzone i zaprawione chemią pożywienie, będzie nam lepiej...
Tue, 10 Oct 2017 23:00:00 PST
Założyciel Facebook usiłuje promować swoje produkty w czasie klęski żywiołowej.
Sat, 07 Oct 2017 09:40:00 PST
Artykuł Kochany Numerolog otrzymał nowy format i został przeniesiony do właściwej sekcji.


Bilderberg 2015 - Zebrane Różności

Co się dzieje wokół tegorocznego spotkania

Opracowanie własne, Grazingsheep.com, 2015.06 / Language: Polish
 

Obesność Policji w Wielkiej Sile

 

Bilderberg 2015

Jak obserwatorzy i dziennikarze obecni w okolicy tegorocznego spotkania twierdzą, zanotowano około trzech (literalnie, 3!) protestujących przeciwko tegorocznemu spotkaniu. Ironicznie, austriacka policja pojawiła się ok. tydzień przed spotkaniem w sile tysięcy policjantów zarówno lokalnej, jak i federalnej policji. Do tego pojawiła się prywatna grupa antyterrorystyczna o wdzięcznej nazwie, Cobra, aby zapewnić ochronę dla paranoicznej elity.[1] Grupa Cobra operuje z zamku w okolicach Wiednia. Jak różne źródła donoszą, ich główna siedziba jest centrum łączonym z działąlnością szpiegowską, praniem mózgu, kontrolą umysłu, torturami, itp. Organizacja ta jak najbardziej kwalifikuje się więc, aby chronić kryminalną elitę przed wścibskimi.

Pierwotnie ponad 10-kilometrowy perymeter wokół hotelu później zawęził się do ok. 6 kilometrów. Najprawdopodobniej zdano sobie sprawę, że strzeżenie tak dużego obszaru i zakłócanie normalnej ludzkiej działalności, turyzmu i wolnego poruszania się obywateli austriackich, jak i odwiedzających ten rejon zza granicy jedynie przyciągnie większą uwage do tego wydarzenia. Jak wiadomo również, władze otrzymały gniewne telefony od wielu osobników i organizacji w związku z tak wielką obecnością sił policyjnych w okolicach, gdzie ludzie zwykle przyjeżdżają, aby wypoczywać i oddawać się rekreacjom; chodzą na wycieczki górskie, jeżdzą na nartach, itd.

Bilderberg 2015 hotel Transalpen Hotel

Sam hotel, miejsce tegorocznego spotkania elity, wygląda jak struktura z filmu sci-fi, lub wielki statek kosmiczny.

Jak dotąd reporterzy Infowars.com byli wielokrotnie zatrzymywani przez policję, odwiedzani w ich hotelu, a ich wynajęty samochód został przeszukany od góry do dołu - włącznie ze zrywaniem tapicerki(sic!). Zupełnie jakby byli na liście najgroźniejszych terrorystów.

Reporter brytyjskiego pisma London Guardian, Charlie Skelton, został zatrzymany w swoim hotelu przez austriacką policję i przesłuchiwany przez ponad 40 minut, o czym donosił w swojej rozmowie z Alexem Jonesem w dzisiejszym programie Alex Jones Show. W owym wywiadzie wskazał na absurdalność sytuacji, kiedy jest traktowany jak kryminalista, podczas kiedy znani kryminaliści (jak Kissinger i Petreas odpowiedzialni za zbrodnie wojenne, jak również paru znanych finansistów, którzy niedawno popadli w kłopoty) będą się spotykali za parę dni kilka kilometrów od jego hotelu i im się zapewnia nieprawdopodobną ochronę policji za pieniądze austriackich podatników.

Bilderberg 2015 Charlie Skelton i Alex Jones

 

 

1. en.wikipedia.org/wiki/EKO_Cobra